Állásajánlatok
Energetikai mérnök

Az energetikai mérnökirodai szolgáltatásokkal foglalkozó auditor társaság megbízásainak szakmai és koordinációs támogatására felvételt hirdet:

Energetikai projektmérnök pozícióba

Feladatok:

  • Szakmai részvétel a megbízások teljesítésében (felmérés, kiértékelés, elemzési feladatok)

  • Aktív közreműködés a megbízások eredményeinek dokumentálásában (kutatási dokumentumok, mérnöki szakmai jelentések, egyéb tervezetek készítése)

  • Szakmai közreműködés energetikai koncepciótervezésben

  • Szakmai közreműködés energetikai menedzsmenet kialakításában és felügyeletében

  • Operatív kapcsolattartás megbízókkal.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki természettudományos végzettség (energetikai, gépész-, villamos, építészmérnök)

  • Gyakorlat elemző, értékelő munkákban

  • Kiváló számítógép felhasználói ismeretek és gyakorlat (MS Office, Outlook, Word, Excel, PowerPoint)

  • Magas szintű íráskészség a dokumentálásához

  • Önálló munkavégzés képessége

  • Kiváló problémamegoldó készség

  • Pontos, igényes és hatékony munkavégzés

  • Angol nyelvtudás szóban és írásban

Előny:

  • WinWatt épülettanusító program ismerete

  • Energetikai pályázatokban szerzett mérnöki tapasztalat

  • Villamos mérnök végzettség

  • További idegennyelv ismerete

  • B kategóriás jogosítvány

Pályakezdők jelentkezését is elfogadjuk!

Amit kínálunk:

  • Változatos, rugalmas, önálló munkavégzés

  • Szakmai fejlődés lehetősége

  • Versenyképes jövedelem

  • Stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye, időtartama

Fényképpel ellátott, szakmai önéletrajzát a solverunio@solvergroup.hu e-mail címre várjuk!