Állásajánlatok
Karrier

A Solver Unio Fejlesztési Tanácsadó Kft.

Pályázatíró pozícióba

munkatársat keres.

Cégünk „for profit” kutatóintézetként energetikai, környezetvédelmi valamint kutatás-fejlesztési pályázatok szakmai támogatását, előkészítését végzi sikeresen. E tevékenységünk fejlesztése érdekében pályázatírói munkakört hirdetünk meg.

Feladatok:

  • Pályázatok szakmai elemeinek (munkatervek, költségvetés, üzleti tervek) elkészítése a megbízókkal együttműködve.
  • Pályázatírás kitöltő programokkal, pályázati adminmenedzsment.
  • Ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás.
  • Pályázók illetve a pályázati programok alkalmasságának előzetes értékelése.
  • Pályázati szaktanácsadás
  • Pályázati szerződések előkészítése
  • Nyilvántartások naprakészen tartása

Elvárások:

  • Felsőfokú, elsődlegesen természettudományos végzettség
  • Pályázatírói szakmai tapasztalat, kitöltő programok ismerete
  • Jelenlegi pályázati rendszerek ismerete (TOP, KEHOP, GINOP)
  • Magas szintű számítógép felhasználói ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Jelöltünk képes az önálló, hatékony és hibamentes munkavégzésre. A pályázatok beadása kifejezetten határidőhöz kötött tevékenység, így jelöltünk elfogadja, hogy a feladatait határidőben és hibamentesen kell elvégeznie.

Amit kínálunk:

  • Kellemes munkakörnyezet
  • Versenyképes munkabér
  • Változatos, rugalmas, önálló munkavégzés
  • Stabil háttér

Munkavégzés helye, időtartama, tevékenység:

Jelentkezés: Fényképpel ellátott, szakmai önéletrajzát az iroda@solvergroup.hu e-mail címre várjuk!